Alatura-te echipei MODULO!

Suntem o companie in permanenta dezvoltare si cautam continuu colegi noi. Vezi mai jos posturile deschise in acest moment.

Merchandiser-montator/reparator expozoare

Daca esti un bun comunicator, iti place sa calatoresti si nu te deranjeaza efortul fizic pentru montarea/demontarea unor expozoare direct la client, te asteptam in echipa MODULO!
Suntem in cautarea a doi colegi pentru pozitia de Merchandiser. Postul este potrivit si pentru tinerii care doresc un loc de munca pentru perioada verii.

Ce responsabilitati vei avea:

  • Executarea si mentinerea standardelor de expunere a panourilor de prezentare pentru produsele MODULO;
  • Intretinerea expozoarelor si asigurarea vizibilitatii la raft;
  • Utilizarea materialelor promotionale in concordanta cu standardele impuse;
  • Efectuarea de vizite constante in magazinele partenere;
  • Verificarea cantitativa si calitativa a marfii existente in magazinele partenere;
  • Mentinerea relatiilor de buna colaborare cu personalul magazinelor;
  • Comunicarea oricarui fel de problema sau oportunitate sesizata in magazine (pierdere spatiu de expunere, posibilitate de introducere de produse noi, modificare preturi);
  • Efectuarea de raportari referitoare la spatii de expunere si concurenta.

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare;
  • Disponibilitatea pentru deplasari in alte orase;
  • Bune abilitati de comunicare/vanzare;
  • Disponibilitatea la efort fizic (montare/reparare panouri de prezentare);
  • Permis de conducere, cat. B.

Beneficii:

  • Venituri salariale atractive (salariu fix+bonusuri+diurna);
  • Decontarea tuturor cheltuielilor cu deplasarea;
  • Dezvoltare profesionala continua-posibilitatea de a ocupa un post permanent.

Internship

Daca iti doresti expunere si contact direct cu activitatea de zi cu zi dintr-o companie in continua dezvoltare, te invitam sa explorezi domeniul tau de interes.

Avem pregatite peste vara, urmatoarele programe de internship:

  • Ingineria Mediului-Sisteme integrate de Management;
  • Laborator si Calitate;
  • Constructii/Arhitectura-Consultanta tehnica;
  • Constructii civile-Siguranta muncii;
  • Constructii civile-Procese de productie si fluxuri de munca;
  • Mecanica (Mentenanta utilajelor industriale);
  • Automatizari;
  • Marketing-Plasare produs & Merchandising;
  • Contabilitatea proceselor de productie.

Cerinte minime obligatorii:

  • Abilitati de comunicare eficienta;
  • Dorinta de implicare activa;
  • Orientare catre eficienta/rezultate;
  • Corectitudine, tenacitate, seriozitate.

Locatie: Turda

Sef de tura Modulo

Beneficii:

  • Integrarea intr-o echipa pe domeniul selectat, cu expunere la proiectele si sarcinile specifice departamentului;
  • Supervizarea unui mentor si organizarea activitatilor astfel incat sa facilitam invatarea dar si implicarea activa a fiecarui student selectat;
  • Recompensare financiara pe perioada implicarii active;
  • Posibilitatea ocuparii unei pozitiii permanente la finalizarea studiilor.